Střední průmyslová škola, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hradec Králové
v
v

Změny v rozvrhu Friday 18. 6.

Nepřítomné třídy 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
S4.A KONE KONE KONE KONE KONE KONE KONE KONE KONE KONE KONE KONE
S4.E KONE KONE KONE KONE KONE KONE KONE KONE KONE KONE KONE KONE
T4.A KONE KONE KONE KONE KONE KONE KONE
Nepřítomní učitelé 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hloušek Petr .... <> <>
Místnosti mimo provoz 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
04 Absc Absc Absc Absc Absc Absc
05 Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc
Změny v rozvrzích učitelů
Uhlíř Miroslav
1 přesun << STT S3.A (B) LV4 z 17.6. 5. hod
Procházková Sylva
1 přesun >> EKO S3.A na 2. hod
2 přesun << EKO S3.A 08 z 1. hod
2 odpadá EKO S4.A
4 odpadá EKO S4.E
Bárová Olga
3 Suplovací pohotovost  
Bátor Vladimír
5 odpadá STT S4.A
Dvořáková Iva
1 odpadá KAJv S4.A (KAD)
3 odpadá AGJ S4.A
6 odpadá KAJv S4.E (KAD)
Havlíček Martin
3 přesun << OPS T3.A (B) LV2 z 15.6. 0. hod
3 odpadá PMCv T4.A (A)
4 odpadá PMCv T4.A (A)
Hloušek Petr
3 výměna << STT S1.A 07 z 5. hod
Hloušková Lidmila
2 přesun << CJL S1.A 14 z 17.6. 7. hod
2 odpadá CJL T4.A
3 odpadá CJL S4.E
Hnízdilová Ivana
0 přesun >> TEV E2.A na 17.6. 6. hod
Horáková Martina
6 přesun >> AGJ T3.A na 15.6. 4. hod
Isachová Anna
2 výměna << ELE S2.A 17 z 17.6. 5. hod
3 výměna >> FYZ S1.A na 5. hod
5 výměna << FYZ S1.A 17 z 3. hod
Ježková Hana
5 změna RUJv S2.A (RJ) 10
Kracík Václav
6 přesun << POS T3.A 06 z 15.6. 4. hod
Matěna Vladimír
3 změna SIZ E2.A 06
Rybová Lenka
2 přesun >> AGJ S3.A (A) na 17.6. 5. hod
6 odpadá AGJ T4.A
Ryšánek Martin
2 přesun >> POG T3.A (A) na 16.6. 2. hod
Štefániková Dita
2 přesun >> AGJ S3.A (B) na 17.6. 6. hod
6 změna CJL S2.A 10
Trefilová Iva
1 odpadá MAT T4.A
2 přesun >> CHE S1.A na 17.6. 6. hod
3 přesun >> MAT T3.A na 16.6. 5. hod
4 odpadá MAT S4.A
Valeš Radek
5 odpadá OBN S4.E
Vodičková Dana
2 přesun << PVY T3.A (A) LV4 z 16.6. 1. hod
3 přesun << PVY T3.A (A) LV4 z 16.6. 2. hod
3 odpadá PVY T4.A (B)
4 odpadá PVY T4.A (B)
Volejníková Petra
1 odpadá PGM S4.E (PS)
Zmeškal Karel
6 odpadá SPS S4.A (A)
Změny v rozvrzích tříd
S1.A
2 CJL 14 přesun << HS z 17.6. 7. hod
2 CHE přesun >> na 17.6. 6. hod
3 STT 07 výměna << HK z 5. hod
3 FYZ výměna >> na 18.6. 5. hod
5 FYZ 17 výměna << IS z 3. hod
5 STT výměna >> na 18.6. 3. hod
S2.A
2 ELE 17 výměna << IS z 17.6. 5. hod
2 SPS výměna >> na 17.6. 5. hod
5 RUJv RJ 10 změna JZ
6 CJL 10 změna SF
E2.A
0 TEV přesun >> na 17.6. 6. hod
3 SIZ 06 změna MN
S3.A
1 STT B LV4 přesun << UH z 17.6. 5. hod
1 EKO přesun >> na 18.6. 2. hod
2 EKO 08 přesun << PS z 1. hod
2 AGJ B přesun >> na 17.6. 6. hod
2 AGJ A přesun >> na 17.6. 5. hod
T3.A
2 PVY A LV4 přesun << VD z 16.6. 1. hod
2 POG A přesun >> na 16.6. 2. hod
3 OPS B LV2 přesun << HM z 15.6. 0. hod
3 PVY A LV4 přesun << VD z 16.6. 2. hod
3 MAT přesun >> na 16.6. 5. hod
6 POS 06 přesun << KC z 15.6. 4. hod
6 AGJ přesun >> na 15.6. 4. hod
S4.A
0. - 11. les. konec
S4.E
0. - 11. les. konec
T4.A
1. - 7. les. konec
Pedagogické dohledy u tříd - nejsou